Özel Okullar

Özel Ankara Ortadoğulular Dil Kursu

1649 İnceleme   4,3   Sınıf Mevcudu : 8-10   Saat Aralığı : 08:00-21:00  

Lütfen Oy Verin.  
39.9160820 32.8547360
Özel Ankara Ortadoğulular Dil Kursu
İLETİŞİM
TELEFON
+90 (312) 418 20 08
E-MAIL
info@prestigekizilay.com
FAX
ADRES
Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara
WEB SİTESİ
http://www.ortadogululardilkurslari.com
ozel-okullar.com'a ÖZEL İNDİRİMLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
FİYAT / ÜCRET BİLGİSİ
TABAN FİYAT
FİYAT BİLGİSİ BELİRTİLMEMİŞTİR.
TAVAN FİYAT
FİYAT BİLGİSİ BELİRTİLMEMİŞTİR.
FİZİKSEL YAPISI
HİZMETLER
DİL İMKANLARI
SPORTİF
SANATSAL
KULÜPLER
YORUMLAR
Ortadoğulular Eğitimin çatısı altında dil kursu başarılı olmuş.
Murat Baskın
20.04.2018

DUYURULAR
Özel Ankara Ortadoğulular Dil Kursu henüz bir duyuru eklememiştir.
SINAVLAR
İngilizce Bursluluk Sınavı

30.05.2018

SINAV AYRINTILARI
HAKKINDA

İngilizce Dil Kursu

Geçmişten günümüze İngilizce eğitiminin önemine dair birçok yazılar, makaleler, konferanslar yapılmıştır. Modernleşen dünya içerisinde İngilizce evrensel bir dil olarak kabul edilmiştir. Bu süreç içerisinde birçok birey İngilizce kurslarının yolunu tutmaktadır. Peki İngilizce eğitimi veren kursların nasıl olması gerektiğine bakalım. Öncelikle diğer konular gibi olmayan İngilizce eğitimi veren kurumumun İngilizce eğitimi veren kurumunun öğretmenlerinin alanında kendini geliştirmiş her öğrencinin seviyesine inebilmesi gerekmektedir. İngilizceye ön yargı ile yaklaşan öğrencilere İngilizceyi sevdirebilmelidir. Bunun yanında sınıflarda az sayıda öğrencinin yer alması gerekemektir. İngilizcenin zor olduğu düşünürsek derslerin verimli geçirmesi derse daha odaklanabilmesi için sınıfta az sayıda öğrenci yer alması büyük önem taşımaktadır. Bunların yanında İngilizce eğitim almak isteyen öğrenciler için kursların öğrencilere sağladıkları kaynaklar ve telafi dersleri yer almalıdır. Ve son olarak İngilizce eğitimi veren kursun saatlerinin öğrencinin bireysel yaşantısına uygun olmalıdır. Günümüzde İngilizcenin eğitiminin önemi giderek artması ile beraber İngilizce kurslarının sayısıda giderek artmaktadır. Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da da İngilizce eğitimine ait birçok kursun giderek çoğaldığını görmekteyiz. Özelikle Ankara merkezi olan Kızılay’daki İngilizce kurslarının sayısı oldukça fazladır. Kızılay’daki İngilizce kurslarının bu kadar çok olması İndilizce eğitim almak isteyen öğrencinin kafalarını karışmalarına ve kaliteli eğitiminin arayışlarını neden olmaktadır.

Bu etapta öğrencilerimizin karşısına Ortadoğulular eğitim kurumları çıkmaktadır. Ankara Kızılay’daki en iyi İngilizce kurslarından biri olan Ortadoğulular yabancı dil kursları İngilizce öğrenmek isteyen ve İngilizce sınavlarına hazırlanan öğrenciler için sayısız imkanlar sunmaktadır. Gelin Kızılay’daki İngilizce kursları arasında bizi en iyi yapan ayrıcalıkları sıralayalım. Ortadoğulular yabancı dil kursu bünyesinde TOELF hazırlık grubu, IELTS hazırlık grubu, YDS hazırlık grubu, genel İngilizce, çocuk İngilizcesigibi birçok gruba hizmet vermektedir. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak bünyemize herhangi bir alan için kayıt olan İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilerine seviye tespit sınavı uygulamaktayız. Öğrencileri yabancı dil seviyelerine göre sınıflara yerleştirmekteyiz. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak öğrenci merkezli verdiğimiz eğitimle beraber öğrencilerimizin eksiklerini tamamlamaya yönelik eğitim vermektedir. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak öğrencilerimize sağladığımız bir diğer imkan onların İngilizceyi sevmelerini sağlayan, eksiklerini tamamlamada yardımcı olan, alanında kendini geliştirmiş öğretmen kadromuzdur. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak en büyük avantajımız ise az sayıda öğrencilerin yer aldığı VIP sınıflarımızdır. Öğrencilerimiz her ders saatini özel ders niteliğinde geçmeleri sağlanmaktadır. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak öğrencilerimizin özel hayatlarına iş ve okul saatlerine göre hafta içi ve hafta sonu şeçenekleri sunmanın yanında ders saatlerinin genelinde akşam saatleri ders konulmaktadır. Ortadoğulular yabancı dil kursu olarak sağladığımız diğer imkanlar ücretsiz ek dersler, telafi dersleri ve ücretsiz kaynak kitaplardır. Böylelikle öğrenciler kaçırdıkları dersleri hiçbir ücret talep edilemeden eksiklerini gidermiş olur. Ve İngilizce eğitimini aldığındı sırada hiç bir kaynağa ihtiyaç duymadan eğitimin tamamlamaktadır.

Kızılay’daki İngilizce kurslarından en iyisi olan Ortadoğulular yabancı dil kursuna kayıt olmak adına sizleride kurumumuza davet ediyoruz.

BÜNYESİNDEKİ OKULLAR
HARİTA KONUMU
Ankara Çankaya Bölgesindeki Diğer Yabancı Dil Kursları

Yakınlardaki İndirimli Okullar
5   3216  
Özel Prestige English İngilizce Kursu
Özel Prestige English İngilizce Kursu
Yabancı Dil Kursu
Ankara
Çankaya

Genel İngilizce %10

İndirim Kodunuz : 4TNB
İNCELE
5   3216  
Özel Prestige English İngilizce Kursu
Özel Prestige English İngilizce Kursu
Yabancı Dil Kursu
Ankara
Çankaya

YDS KURSU

İndirim Kodunuz : PVXQ
İNCELE
3,5   1475  
Özel Ankara English Exam Center - EEC
Özel Ankara English Exam Center - EEC
Yabancı Dil Kursu
Ankara
Çankaya

ozel-okullar.com`a Özel %10

İndirim Kodunuz : 8MN2
İNCELE

Ankara Çankaya Bölgesindeki Diğer Yabancı Dil Kursları