Özel Okullar


OKULUNU ÖNE ÇIKAR HATA BİLDİR OKUL EKLE ARGE İNOVASYON ARAŞTIRMA GELİŞTİRME ENERJİ YÖNETİMİ VE ÖZEL EĞİT. ÖZEL SAĞ. HİZ. DANIŞ. LTD.ŞT. Antalya Muratpaşa GÜNEŞ EĞT. SAĞ. İNŞ. TURZ. TAAH. İTH. İHR. TİC. A.Ş. Antalya Muratpaşa ÖZEL ABU GÜZELLİK CİLT BAKIM MESLEK EDİNDİRME KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL AKDENİZ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL AL MİNA ESTETİSYENLİK KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL ALTIN EMLAK DANIŞMANLIĞI KURSU Antalya Muratpaşa Özel Antalya LİMİT Özel Öğretim Kursu Antalya Muratpaşa ÖZEL ANTALYA TIPTA UZMANLIK SINAVINA HAZIRLIK KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL ANTALYA YEDİİKLİM KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL BAŞARAN BİLİŞİM KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL CENAP DÜZGÜN KPSS HAZIRLIK KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL ERDOĞAN-AHMET HAVACILIK VE UÇUŞ EĞİTİM KURSU ANTALYA ŞUBESİ Antalya Muratpaşa ÖZEL FİA DİL VE İNSAN KAYNAKLARI KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL GÜLLÜK DEĞİŞİK EĞİTİMLERİN UZMANLIĞINDA CARİ ORGANİZASYON MERKEZİ KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL İŞ MESLEK EĞİTİM KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL KARACAN KARİYER MESLEK EĞİTİM KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL LEYLA İNANIR GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSU (ANTALYA ŞUBESİ) Antalya Muratpaşa ÖZEL RADİKAL İZ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE EĞİTİM HİZMETLERİ KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL SERDAR ATİK MESLEK EĞİTİM KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL SİVİL HAVACILIK KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL SİYAH KALEM RESİM KURSU Antalya Muratpaşa ÖZEL ZİHİN BEDEN PİLATES KURSU Antalya Muratpaşa

BU KADAR STRES GEREKLİ Mİ?


Hayalinizde ki gelecek ve kariyere ulaşmak artık çok basit. Sınava hazırlanan çocuklarımıza yapılan motivasyon önerileri ile yola çıktıkları eğitimleri kendinize olan güveninizi arttırıyor.

KİŞİSEL EĞİTİMLERİNİZ İLE SINAVDAN ÖNCE YAPILABİLECEKLERİNİZİ ÖĞRENİN
- Sınav kaygısını azaltmanın en temel yolu bilgi eksikliğini minimuma indirmek ve konulara olabildiğince hakim olmayı öğreneceksiniz. 
- Kısa süre kaldığından bütün konuların tekrarını bu hafta ve üst üste yapmak bilgi depolamak yerine yoğun kaygılara sebep olacağından programlı ilerlemeyi öğreneceksi

niz. 

-Öğrencilerin en büyük kolay noktası vazgeçmek. Çünkü zora geldiklerinde bin bir türlü bahaneler üreterek vazgeçmek en kolay kaçış noktası. Başarmanın yolu, her zaman bıkmadan usanmadan devam edip hedefe ulaşana kadar bir kez daha denemektir. Takdire ulaşmak başarılı bir yoldan geçer. Kızılay Ortadoğulular Eğitim Kurumu kişisel eğitimleri ile vaz geçmemeyi öğreneceksiniz.

- Bir sınavın önemini öğrenci gözünde çok fazla büyüttüğü zaman, bu durum kaygısını daha da yükselteceğinden, hayatta alternatifler olduğunu unutmamanın önemini öğreneceksiniz. 
- Sınavla ilgisi olmayan düşüncelerden uzak durmaya çalışılmasını öğreneceksiniz. Öğrencinin "ben bunu yapamam", "bu sınavı geçemeyeceğim", "sınavlarda hiçbir zaman başarılı olamadım", gibi konuşmaların farkına varması ve bunların yerine daha pozitif, kendisini destekleyecek ifadeler düşünmeyi öğreneceksiniz.  Ünlü felsefe yazarı Alfred A. Montapert, “Sorunları bekle ve onları kahvaltıda ye!” demiştir. Yani sadece sınavlar değil hayat boyu her zaman sorunlar karşımıza çıkacaktır. Önemli olan bunlardan korkarak kaçmak değil güçlü durarak sorunların üstesinden gelebilme meselesidir. Bunların üstesinden gelmenin bir yolunu bulabilirseniz, başarılı olmamanız için hiçbir sebep olmadığını öğreneceksiniz.

- Başarısız mı oldun, olsun, tekrar dene, yine başarısız ol yine dene yine başarısız ol bıkma, usanma, vazgeçme yide dene başarılı olmayı öğreneceksiniz. Kızılay Ortadoğulular Eğitim Kurumu uzman rehberlik ve psikolojik danışmanları, sınavda başarısız olursanız, tekrar deneyin ve bir dahaki sefere daha iyisini yapın. Kendi hatalarınızdan başarı üretin motivasyonu ile öğrencilerimizle çalışmalarına devam ediyor.

KİŞİSEL EĞİTİMLERİNİZDE SINAV SIRASINDA YAPILABİLECEKLERİNİZİ ÖĞRENİN
- Bedeninizin gevşemesine izin verin. Kollarınızı iki tarafa doğru açın, gözlerinizi kapatın ve zihninizi olabildiğince boşaltın.

- Gevşemeye devam ederken, kendinizi en gergin ve kaygılı hissettiğiniz durumları gözünüzde canlandırın. Kaygı hissetmeye başladığınız an, canlandırmayı durdurun ve tekrar gevşemeye çalışın. Bu gevşeme ve canlandırma işlemini, canlandırma sırasında hiçbir kaygı hissetmeyinceye kadar tekrarlayın.
- Başınızdan başlamak üzere, öncelikle alın ve kafatası bölgesindeki kaslarınızın yaklaşık 10 saniye boyunca iyice gerilmesini sağlayın. Daha sonra bu kaslarınız tamamen gevşetin. İki durum arasındaki farkı düşünün ve bu kaslarınızın daha da fazla gevşemesine konsantre olun.

- Kendinizi kaygılı hissettiğiniz zamanlarda, sık sık bu gevşeme tekniğini uygulayın.
- Yaklaşık 30 saniyeden sonra aynı hareketleri, yüzünüzdeki, boynunuzdaki, kollarınızdaki, göğsünüzdeki, kısaca ayak parmaklarınıza kadar olan bütün kaslar için tekrarlayın. 
Hayat bir sınav. Başarmak bir sınav. Eğitim bir sınav. Hedefe ulaşmak bir sınav. Okul kazanmak bir sınav. Kişisel eğitimler ile kendini motive et ve Kızılay Ortadoğulular Eğitim Kurumu ile başar. Aslında çok basit her şey siz öğrencilerimizin elinde sadece kendinize olan öz güveninizi kazanın ve arttırın, yılmayın, bıkmayın, usanmayın, korkmayın, hedeflerinizi belirleyin, tekrar deneyin tekrar deneyin ve sonunda BAŞARIN. 

 

Kaynak http://www.ortadogulular.com/artik-rahatlayin/

Düzenli güncellenen ve gelişen yapısıyla Antalya Muratpaşa Bölgesindeki Diğer Kurslar ile ilgili aradığın her şey burada.