Özel Okullar


OKULUNU ÖNE ÇIKAR HATA BİLDİR OKUL EKLE İstanbul Arnavutköy Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 2 İstanbul Ataşehir Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 3 İstanbul Avcılar Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 3 İstanbul Bağcılar Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 5 İstanbul Bahçelievler Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 6 İstanbul Bakırköy Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 1 İstanbul Başakşehir Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 4 İstanbul Beşiktaş Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 1 İstanbul Beylikdüzü Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 5 İstanbul Büyükçekmece Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 5 İstanbul Çekmeköy Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 1 İstanbul Esenler Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 1 İstanbul Esenyurt Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 5 İstanbul Eyüp Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 1 İstanbul Fatih Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 2 İstanbul Gaziosmanpaşa Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 4 İstanbul Güngören Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 1 İstanbul Kadıköy Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 1 İstanbul Kağıthane Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 2 İstanbul Kartal Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 5 İstanbul Küçükçekmece Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 2 İstanbul Maltepe Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 7 İstanbul Pendik Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 7 İstanbul Sancaktepe Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 2 İstanbul Silivri Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 3 İstanbul Sultanbeyli Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 3 İstanbul Ümraniye Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri 5

Temel lise nedir?


Temel lise uzun yıllardır eğitim veren dershanelerin bilgi birikimlerini ve deneyimlerini kullanarak öğrencileri üniversite sınavına hazırlayan ortaöğretim eğitiminde ders veren dershanelere denilmektedir. Lise eğitiminin iyi verilmesi öğrencinin başarısı demek üniversite hayallerinin gerçek olması anlamı taşımaktadır. Bu yüzden öğrencilerin nasıl bir eğitim aldıkları çok önemlidir. Bir diğer nokta ise günümüzde cv verilirken yazılan lise adı önemli iken çok az lise prestijli ve iyidir. Sistemin bu şekilde işlediği bir akademik düzende en önemli husus öğrenci başarısı ve derslerden alınan verimdir. Geleceklerini belirleyecek olan lise eğitimi çok önemlidir. Henüz ergenlik çağında olan ve yaşları gelecek seçimlerini belirlemek için hayli küçük olan lise öğrencilerinin temel lise bünyesinde bulunan psikologlar sayesinde yardım ve bilgi alması gerekir. Bu konuda da ortadoğulular eğitim kurumları öğrencilere en iyi fırsatları sunmaktadır. Öğrenci başarısını mutlak kılmaktadır. Temel lise eğitimi ile, öğrencilerin üniversite hayallerini gerçekleştirmekte; deneme sınavları ile eksiklerini gidermekte, müfredata uygun eğitim sunmakta ve alanında en iyi hocalarıyla öğrencilere dört dörtlük eğitim sunmaktadır. Temel lise bünyesinde öğrencilerin bu zorlu yollarında Ankara Ortadoğulular Temel Lisesinde  aileler ile iş birliği içerisine girmekte her konuda aileler bilgilendirilmekte ve en etkin faydayı sağlamak adına öğrenci velileri çocuklarına tutumları konusunda da bilgilendirilmektedirler. Temel lise ile öğrenciler daha kaliteli eğitim alırlar ve bütün konulara hakim olma şansları daha muhtemeldir dershane ortamında birebir ilgiyle ders aldıkları için. 

Düzenli güncellenen ve gelişen yapısıyla İstanbul Bölgesindeki Özel Anadolu Mesleki ve Teknik Liseleri ile ilgili aradığın her şey burada.