Özel Okullar


OKULUNU ÖNE ÇIKAR HATA BİLDİR OKUL EKLE ÖZEL ANKA ÖZDEM MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ANKARA ÇAĞDAŞ MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ANKARA ÇANKAYA BALE KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ANKARA MAVİ NOTA MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ANKARA METRONOM SANAT KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ARMONİ ARYA SANAT SES VE MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ARMONİ ARYA SANAT SES VE MÜZİK KURSU BEYSUKENT ŞUBESİ Ankara Çankaya ÖZEL ARMONİ SANAT KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ARMONİ SONAT MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ARZU DİRİN BALE KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ASLI BALE KURSU Ankara Çankaya ÖZEL BAHÇELİEVLER SANAT KÜLTÜR VE EĞİTİM MERKEZİ KURSU Ankara Çankaya ÖZEL BATA KENT DANS BALE KURSU Ankara Çankaya ÖZEL BATI SANAT ATÖLYESİ RESİM KURSU Ankara Çankaya ÖZEL BEŞEVLER ARI MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL BİR YANIM SANAT BALE VE DANS KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ÇAĞLAR MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ÇANKAYA KAR ÇİÇEĞİ BALE VE DANS KURSU Ankara Çankaya ÖZEL DİL BİLİM VE SANAT KURSU Ankara Çankaya ÖZEL DÜNYA SANAT MERKEZİ VE BALE KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ECE ÇİTCİ SANAT KURSU Ankara Çankaya ÖZEL EDİZ MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL EMEK YENİ HAYAL SAHNESİ SANAT KURSU Ankara Çankaya ÖZEL EMRE ŞEN MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ENVER KUNDUZ SANAT KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ERGÜN ÇAĞLAR MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL HAKAN GÜR GÜZEL SANATLAR KURSU Ankara Çankaya ÖZEL İHSAN ÖZTÜRK MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL KAAN GÖNÇOĞLU SANAT KURSU Ankara Çankaya ÖZEL KAR ÇİÇEĞİ BALE KURSU Ankara Çankaya ÖZEL KIZILAY DERYA MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL KULİS SANAT EĞİTİM MERKEZİ KURSU Ankara Çankaya ÖZEL KUM SANAT GÜZEL SANATLAR EĞİTİM MERKEZİ KURSU Ankara Çankaya ÖZEL MEHMET ALİ DOĞAN SANATEVİ RESİM KURSU Ankara Çankaya ÖZEL MEHMET ARSLAN GÜZEL SANATLAR KURSU Ankara Çankaya ÖZEL MİNİ SANAT ÇOCUKÇA EĞLENCELER ATÖLYESİ SANAT KURSU Ankara Çankaya ÖZEL MİRA MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL MODERN ANKA SANAT KURSU Ankara Çankaya ÖZEL MURAT AKCAN MÜZİK BALE VE DANS EĞİTİM KURSU Ankara Çankaya ÖZEL MUSTAFA AYAZ SANAT KURSU Ankara Çankaya ÖZEL MUTLUKÖY GÖRSEL BALE KURSU Ankara Çankaya ÖZEL MÜZİKAL ADIMLAR BALE,MÜZİK VE DANS KURSU Ankara Çankaya ÖZEL NESİBE AYDIN SANAT KURSU Ankara Çankaya ÖZEL NEVERT SANAT VE TASARIM GÜZEL SANATLAR KURSU Ankara Çankaya ÖZEL OKYANUS GÜLÜM PEKCAN BALE KURSU Ankara Çankaya ÖZEL OLGA BALE KURSU Ankara Çankaya ÖZEL OLGA BALE KURSU YENİMAHALLE ŞUBESİ Ankara Çankaya ÖZEL PAN SANAT VE MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL SEM MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL SENKRON MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL SERPİL BALE KURSU Ankara Çankaya ÖZEL SEVDA CENAP AND MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL STÜDYO YİRMİDOKUZ BALE VE DANS KURSU Ankara Çankaya ÖZEL TAB SAHNE SANATLARI KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ÜMİTKÖY BALE DANS VE MÜZİK KURSU Ankara Çankaya ÖZEL YENİ HAYAL SAHNESİ SANAT KURSU KAVAKLIDERE ŞUBESİ Ankara Çankaya ÖZEL YENİ HAYAL SAHNESİ SANAT KURSU ÜMİTKÖY ŞUBESİ Ankara Çankaya

Sanat Kursları


 Sanat, insan yaratıcılığının, yetenekleri ve düş gücününün mimari, resim, heykel, tiyatro, müzik ve edebiyat gibi çeşitli sanat etkinlikleri ile biçimlendirmesidir. Kimi insana doğuşta var olan bu becerileri kimi insanda da belirli çalışmalar ardından kazanıldığını söyleyebiliriz. Bir sanat dalında başarı elde edebilmek adına küçük yaşlardan itibaren onun üstünde durulması gerektiğini söyleyebiliriz. Ebeveynlerin yönlendirmesi ile beraber gidilecek kurslar belkide bireyin ilerleyen yaşantısında meslek seçimini etkileyecektir. Birey belkide ilerleyen yaşantısında bir tiyatrocu, bir ressam, bir müzisyen olarak devam edecektir veya mesleğinin yanında sanatı hobi olarak devam ettirecektir. Ya meslek olarak ya da hobi olarak sanatla ilgilenen birey için ülkemizde birçok sayıda sanat kurslarının olduğunu söyleyebiliriz. Son yıllarda sanata duyulan ilginin artması bununla beraber nufüs artışı sayesinde sanat kurslarının sayısının gün geçtikçe arttığını söyleyebiliriz.

Sanat kursları içerisinde sadece bir alanda eğitim veren kurumlar olduğu gibi birçok alanda da eğitim verenleri mevcuttur. Bu tip kurslar ders ve eğitim hayatının yoruculuğu dışında bireyn kaçamak yapmasını ve nefes almasını sağlamaktadır. Sanat kursları bireyn var olan yeteneğini kullanmasında yanında bireye yeni bir yetenek kazandırmayı sağlamaktadır. Birey sanat kursunda öğrendikleriyle gelecek meslek hayatını şekillendirebilmektedir. Sanat kursu diğer kurslara oranla büyük ölçüde bireyin can atarak gittikleri yerlerdir. Bunun nedeni ise bireyin müzik, resim tiyatro gibi sanat alanları ile ilgilenmesidir. Sanat kursuna giden bir öğrencinin okulda veya dershanede gördükleri derslerde başarı sağladığını görmekteyiz. Çünkü öğrenci artık zamanı daha verimli kullanmakta bunun yanında kafasını bilgisayar, televizyon gibi teknolojik eşyalarla dağtımak yerine kişisel gelişimine katkıda bulunacak verimli şeylerde dağıtmaktadır. Bir sanat kursuna ilgi duyduğunuz bir sanat dalıyla katılıarak kişisel gelişiminize en büyük katkıyı sağlayabilirsiniz.

Düzenli güncellenen ve gelişen yapısıyla Ankara Çankaya Bölgesindeki Sanat Bale Müzik Dans Kursları ile ilgili aradığın her şey burada.