Özel Okullar


ÖZEL TECRÜBE UZAKTAN ÖĞRETİM KURSU
Uzaktan Öğretim Kursu
Ankara
Çankaya
5   7439  
ÖZEL DİKSİYON KURSU
Uzaktan Öğretim Kursu
Ankara
Çankaya
5   6239  

OKULUNU ÖNE ÇIKAR HATA BİLDİR OKUL EKLE C# YAZILIM KURSU Ankara Çankaya CANLI DİKSİYON EĞİTİMİ KURSU Ankara Çankaya CANLI ZAFER KİRAZ İLE DİKSİYON EĞİTİMİ KURSU Ankara Çankaya MSSQL YAZILIM KURSU Ankara Çankaya ONLINE BİLİŞİM UZMANLIĞI KURSU Ankara Çankaya ONLINE DİKSİYON EĞİTİMİ KURSU Ankara Çankaya ONLINE DİKSİYON KURSU Ankara Çankaya ONLINE ETKİLİ KONUŞMA KURSU Ankara Çankaya ONLINE HİTABET KURSU Ankara Çankaya ONLINE SPİKERLİK KURSU Ankara Çankaya ONLINE YAZILIM KURSU Ankara Çankaya ÖZEL ASYA AKIN UZAKTAN ÖĞRETİM KURSU Ankara Çankaya ÖZEL BİLGİN HOCA UZAKTAN ÖĞRETİM KURSU Ankara Çankaya ÖZEL DIŞ TİCARETUZAKTAN EĞİTİM EĞİTİM KURSU Ankara Çankaya ÖZEL DİKSİYON KURSU Ankara Çankaya ÖZEL İRİS UZAKTAN EĞİTİM KURSU Ankara Çankaya ÖZEL KAR VADİSİ UZAKTAN ÖĞRETİM KURSU Ankara Çankaya ÖZEL KÜRESEL UZAKTAN ÖĞRETİM KURSU Ankara Çankaya ÖZEL MURAT UZAKTAN EĞİTİM KURSU Ankara Çankaya Özel Özet Eğitim Uzaktan Öğretim Kursu Ankara Çankaya ÖZEL TECRÜBE KARİYER UZAKTAN EĞİTİM KURSU Ankara Çankaya ÖZEL TECRÜBE UZAKTAN ÖĞRETİM KURSU Ankara Çankaya ÖZEL TECRÜBE UZAKTAN ÖĞRETİM KURSU (MAARİF) Ankara Çankaya ÖZEL ÜNVAN UZAKTAN EĞİTİM KURSU Ankara Çankaya ÖZEL VEKTÖREL GRUP UZAKTAN ÖĞRETİM KURSU Ankara Çankaya ÖZEL YEDİ KITA UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ Ankara Çankaya TECRÜBE EĞİTİM HASTA KAYIT KURSU Ankara Çankaya TECRÜBE EĞİTİM TIBBİ SEKRETERLİK KURSU Ankara Çankaya TIBBİ SEKRETERLİK KURSU Ankara Çankaya YAZILIM KURSU Ankara Çankaya ZAFER KİRAZ (TRT) DİKSİYON EĞİTİMİ KURSU Ankara Çankaya ZAFER KİRAZ DİKSİYON KURSU Ankara Çankaya

UZAKTAN EĞİTİM KURSLARI


UZAKTAN EĞİTİM NEDİR ?

Uzaktan eğitim zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde öğrencinin ve öğretim üyesinin kampüse gitme zorunluluğu olmaksızın mevcut var olan bilgisayar teknolojileri vasıtası ile tamamen sanal ortamda canlı, görüntülü, sesli olarak derslerin işlendiği, katılımcının istediği zaman bunları tekrar izleyebileleceği ve görüntüleyebileceği, günümüz şartlarında eğitim ve öğretimin hızla bilgisayar ortamında geçtiği akılcı, çağdaş, yenilikçi bir eğitim sistemi olarak tanımlayabiliriz.

Uzaktan eğitim bir açık öğretim sistemi ya da örgün öğretimin yanında başvurulan ikinci bir sınıf öğretim sistemi olarak söylemek yanlış olur. Aksine yıllardır ileri gelişmiş ülkelerde uygulanan ve en yeni ölçme ve değerlendirme metotları kullanılen en modern donanıma sahip eğitim sistemi diyebiliriz.

UZAKTAN EĞİTİM KURSLARI ?

İş ve günlük hayatta engeli olan bireyler için büyük fırsatlardan biri olan uzaktan eğitime gün geçtikçe talebin arttığını söyleyebiliriz. Bunun yanında artan nüfus ile beraber uzaktan eğitime duyulan ihtiyacın arttığını görmekteyiz. Gelişen teknoloji ile beraber öğrencinin internet üzerinden dersleri takip edebiliyorken bir kısım öğrenciye ise intetnet üzerinden dahil oldukları derslerin yeterli gelmediğini söyleyebiliriz. Durum böyle olunca karşımıza birçok uzaktan eğitim kurslarının  çıktığını söyleyebiliriz. Uzak eğitim kursları bireyi  dönem içersinde iki defa karşısına çıkacak olan vize final sınavlarına hazırlamaktadır. Birçok bireyin uzaktan eğitimi genellikle iş engeli yüzünden tercih ettiğini görmekteyiz. Uzak eğitim kursları iş ve bireyin günlük yaşantısını göz önünde bulundurarak ders saatleri akşam veya haftasonlarına koymaktadır. Öğrenci böylelikle iş hayatını ve eğitim hayatını birlikte yürütebilmektedir.

Düzenli güncellenen ve gelişen yapısıyla Ankara Çankaya Bölgesindeki Uzaktan Öğretim Kursları ile ilgili aradığın her şey burada.